תוכנות לפלאפון

תוכנות לפלאפון אשר מאפשרות שיחה זולה מחו"ל לארץ מציפות את השוק וקלות מאד לאיתור ולשימוש.  המכשירים הניידים החדשים ובעיקר אילו שהם דור 3 ומעלה מאפשרים שימוש ברשתות תקשורת מתקדמות וברשתות אלחוטיות אשר נמצאות כיום כמעט בכל מקום בעולם.  בעתיד הנראה לעין יהיו גם מכשירים ניידים אשר יכילו בתוכם נקודת WiFi ניידת אשר תאפשר התחברות לרשת האינטרנט מכל מקום שבו תהיו בטיול.

סקייפ לפלאפון

לוגו סקייפסקייפ, אותה תוכנה מוכרת אשר מאפשרת למשתמשים לדבר בחינם זה עם זה ואף לצפות אחד בשני בוידאו אם רוצים, הגיעה ממזמן גם לפלאפון.  סקייפ לפלאפון מאפשרת להשתמש באותם השירותים של סקייפ מהמחשב, רק שלעשות זאת מהנייד.  באמצעות סקייפ לפלאפון אפשר לדבר מחו"ל בזול (אם מתקשרים לטלפון קווי או נייד) או אפילו לדבר מחו"ל בחינם אם גם בצד השני יש סקייפ.  השימוש בסקייפ מהפלאפון נעשה דרך רשת אלחוטית (WiFi) או ממש על גבי רשת התקשורת (אך זה כבר כפוף לחבילת תעבורת הנתונים בחו"ל שיש לכם – נושא שעשוי להיות יקר אם אינם מנויים אצל ספק תקשורת בחו"ל).

סקייפ לפלאפון קיימת בעצם לכל הפלטפורמות הנפוצות.  צרפנו לכם את הקישורים להורדה:

פרינג

Fring logoפרינג (Fring) היא תוכנה דומה במהותה לסקייפ אשר מאפשרת להתקשר מחו"ל בזול על פי תעריפי החברה או להתקשר מחו"ל בחינם ובתנאי שגם בצד השני יש את תוכנת הפרינג.  את פרינג' אפשר להתקין על פלאפונים מכל מיני סוגים.  בדומה לסקייפ מהפלאפון, גם פרינג' עובדת דרך רשתות אלחוטיות או דרך ספקיות התקשורת.

תכונה נחמדה נוספת של פרינג שהיא מכילה בתוכה אפשרות להשתמש בכל התוכנות האהובות להעברת מסרים כגון ICQ, מסנג'ר וכו'.

Google Voice

Google Voice logoGoogle Voice הינו שירות של חברת גוגל.  מורידים אפליקציה לפלאפון אשר מתממשקת עם כל שאר צורות התקשורת שיש לכם.  דרך Google Voice אפשר לדבר בתעריפים זולים יחסית, לשלוח הודעות טקסט בחינם וגם לשמור על אותו מספר הטלפון בכל מקום בעולם.  ל Google Voice יש חסרון אחד בולט שהוא שאין אותו בארץ (עדיין?).  אבל לאילו מכם שיש נייד עם סים של חו"ל, אולי Google Voice מהווה פתרון עבורכם.

פלרינגו

לוגו פרלינגופלרינגו (Palringo) זו תוכנה שלא ממש תאפשר לכם לדבר מחו"ל בזול, אך כן תאפשר לכם לעדכן את יקיריכם כשאתם בחו"ל על ידי איחוד כל תוכנות המסנג'ר למינהן לתחנה אחת בנייד שלכם.  עם פלרינגו תוכלו לעדכן את כל הרשתות החברתיות וכמובן לשלוח מסרונים בהודעה אחת, יחידה ונוחה.  השירות מותנה בקיום רשת אלחוטית (WiFi) או בתעבורת מידע מטעם ספקית תקשורת.

תגובה אחת לכתבה “תוכנות לפלאפון”

הגב לכתבה