סיכום 2011 בתכנון טיול

שנת 2011 הייתה שנה מאד מעניינת למטיילים. בכל העולם היו שינויים שהשפיעו באופן מאד ישיר על טיולים. מדינות שונות באירופה התפוררו. מילא יוון, אבל מי חשב שספרד ואיטליה יחוו קשיים כלכליים. היו גם ניסיונות למהפכה חברתית. השינויים החברתיים ועליות מחירים השפיעו מאד על היכולת של מטיילים רבים לצאת לטיול בחו"ל ב 2011. ובכל זאת, למרות הכל, היו שטיילו.

2012 בבוסטון

צפון אמריקה מקבלת את פני 2012

גם ב 2011 כמו בכל השנים מאז 2007 טריפלנר היווה מוקד למטיילים למטרת תכנון הטיול לחו"ל. כתבות שונות ורעיונות מיוחדים לטיולים משכו אליהם קוראים רבים גם השנה. וגם ב 2011 אפשר היה ללמוד לאן ישראלים טיילו השנה.

טיול ליער השחור

היער השחור מושך אליו מטיילים רבים כל שנה. חווית היער מן האגדות, שפע הכפרים הציוריים והאטרקציות המגוונות שמציעים פארקים< שונים בתוך היער השחור מהווים נוסחה ברורה להצלחה של טיול. טיול ליער השחור מתאים לזוגות אך גם כטיול משפחתי. כנראה זה עוד חלק מסוד הקסם שבו.

מיזואן היער השחור

יש הרבה מה לראות ביער השחורטיול לאיטליה

להגיד את המילים טיול לאיטליה זה לא מספיק. טיול לאיטליה יכול להיות טיול לצפון איטליה או טיול למרכז איטליה. טיול לאיטליה יכול להיות טיול אוכל או טיול עירוני, טיול כפרי או טיול אמנות ותרבות. אבל רבים מקוראינו מחפשים מידע על טיול לאיטליה וגם ב 2011 זה היה המצב. אנחנו היינו באיטליה הרבה פעמים ואין לנו אלא להסכים עם הטעם של הקוראים.

אגם קומו צפון איטליה

אגם קומו בינות להרים

טיול לאירופה בחורף

גם ב 2011 ישראלים רבים חיפשו לאן לטייל בחורף. טיול לאירופה בחורף תמיד פופולארי. קודם כל אירופה קרובה יחסית. שנית, הטיסה זולה יחסית. שלישית, יש קסם מיוחד להגיע מישראל החמה לאירופה המושלגת ולבלות בעיר שכמו קפאה בימי הביניים. אפשרויות אחרות בהן קוראינו התעניינו היו לטיול חורף דווקא למדינות החמימות יחסית אשר זולות יותר בחורף מאשר בשיא העונה.

פירנצה בחורף

טיול לאירופה בחורף מתאים גם עם המשפחהתכנון טיולים בשנות ה 2000

ב 2007 כשחשבנו על תכנון טיול לחו"ל כרעיון לא היינו בטוחים שזה רעיון מוצלח. אבל הפלא ופלא עברו כמה שנים ועולם התיירות התהפך. אנשים יודעים לגשת לאינטרנט ולחפש מידע. שירותים שונים מציעים טיסות ומלונות במחירים הנמוכים ביותר דווקא דרך הרשת. מדברים כבר על מותם של סוכני הנסיעות. בדיוק בגלל זה תכנון טיול לחו"ל מושך כל כך הרבה מטיילים. ב 2011 כמו בשנים שקדמו לה גילינו שרק מעטים מהלקוחות שלנו הם אנשים שאין להם זמן לחפש מידע לגבי הטיול שלהם לחו"ל. מרבית הלקוחות שלנו היו אנשים מעורבים אשר לקחו חלק פעיל בתכנון הטיול. הם השתמשו ביכולות ובמאגרי המידע של ריקי כדי לקבל רעיונות ולמצוא את התנאים שמתאימים להם ביותר, אך שמרו לעצמם את הזכות לקבוע את אופי הטיול. בדיוק בגלל זה גם ב 2011 הם זכו לטיולים מותאמים באופן אישי. אנחנו מקווים שב 2012 נזכה גם ללוות אתכם בטיולים רבים לחו"ל.

הגב לכתבה