סוגי טיולים

אנו נלמד עבורכם על כל דבר חדש שיעניין אתכם אך לפני כן, האפשרויות שאנו מתמחים בהן כוללות:

שדרוג טיול

טיול ברגע האחרון

טיולים לספורטאים

טיולי משפחות

טיולים לזוגות

טיולי טבע

מסלולי הליכה קצרים באירופה

יעוץ לטיול כולל פגישה מקדימה (כדי שנבין מה אתם רוצים), תכנון של הטיול והכנה של חבילה מלאה שתלווה אתכם בטיול שלכם (דפי הסבר מפורטים, מפות של כל האתרים שתהיו בהם, המלצות, טלפונים וכו' – הכל לפי תיאום איתכם).

אנו מציעים גם שירות תמיכה טלפונית מחו"ל. אם תזדקקו למידע לא צפוי כמו פרטים על יעד שאתם רוצים לבקר בו באופן ספונטני או מספרי טלפון של נותני שירות, התקשרו אלינו. אנו נשיג לכם את המידע.

מעבר לזה, אפשר לבחור מהאפשרויות הבאות:

שדרוג טיול קיים – כבר קניתם כרטיסי טיסה והזמנתם מקומות במלון. אנחנו יכולים להיכנס לתמונה ולסייע בחיסכון כסף, בטיפים או בהכנסה של תכנים אישיים ויחודיים לטיול שלכם.
לחץ לפרטים.

לראש העמוד

Quickie"טיולי בזק"TriPlanner עוזרת גם עם טיולים של הרגע האחרון (הדקה ה – 90). בצורה כזו, גם טיול אשר הוזמן ברגע האחרון, בדרך כלל בשל שיקולים כספיים או נוחות, יכול להיות מיוחד ומותאם. לחץ לפרטים.

לראש העמוד

טיולים לספורטאים -ב – TriPlanner יש לנו אהבה לספורטאים והבנה של מה ספורטאים אוהבים – גם כשהם מטיילים. בגלל זה, אנחנו מצאנו את הדרך לשלב את האהבה לספורט עם טיולים "קלאסיים".

רוצים לדעת עוד? לחצו כאן או בקרו בפרוייקטים לדוגמא או את אתר הבת שלנו.

לראש העמוד

טיולים עם המשפחה (והילדים) – כשנוסעים עם הילדים או עם המשפחה המורחבת, חשוב שכל אחד ימצא משהו לעשות ומשהו שיעניין אותו לאורך הטיול. לכן, אנו מציעים תכניות טיול מגוונות ומותאמות אישית, לפי מספר האנשים, הגילאים ותחומי העניין. לחץ לפרטים.

לראש העמוד

טיולי זוגות – טיול יכול להיות מתנה נפלאה לבן או לבת זוג וגם לחבר או חברה קרובים. אנחנו יכולים לסייע להפוך את המתנה הזו למיוחדת ואישית יותר. לחץ לפרטים.

לראש העמוד

טיולים בטבע, טרקים וטיולים "ירוקים" לשוחרי סביבה – לצוות TriPlanner חשובה הסביבה. מאד. אנחנו יודעים שהדבר נכון גם לרבים מכם. לכן אנו מציעים טיולי טבע וטיולים "ירוקים". לחצו לפרטים.

לראש העמוד