מסלולי טיול בניו יורק

על ניו יורק כבר אמרו הכל. וצדקו. זו באמת העיר שלעולם לא ישנה ויש בה הכל. אנשים אשר מגיעים לטיול בניו יורק בפעם הראשונה מסתחררים ולרוב תמצאו אותם מטיילים כשראשם מוטה כלפי מעלה, מנסים לראות את קצה גורדי השחקים…  אבל אפילו בעיר מדהימה כמו ניו יורק, עיר אמיתית ללא הפסקה, ישנם אתרים שממש חבל לפספס, גם בטיול ראשון.  לכן בחרנו להציג בפניכם כמה רעיונות מיוחדים לטיול בניו יורק, שאולי לא הכרתם…

אוכל בניו יורק – ארה"ב היא תוצר של קיבוץ גלויות אמיתי ואין כמו טיול בניו יורק כדי להמחיש זאת. לכן, כדי לאכול טוב בניו-יורק לא צריך ממש להתמצא, מספיק פשוט להסתובב. ולמרות זאת, עם הידע הנכון אפשר לאכול בניו-יורק יותר טוב אפילו מהמקומיים ובמחירים זולים בכל קנה מידה.  ארוחות כמו שתאכלו בניו יורק יהפכו את כל הטיול למהנה ואפילו משתלם…  קראו גם את כתבת ההמשך – אוכל בניו יורק – לאכול טוב וזול.

ואם כבר דברנו על טיול לניו יורק בזול, אז אולי תתפלאו, אבל בניגוד לסברה הרווחת (שבדרך כלל גם נכונה) לפיה ניו יורק יקרה ביותר, אפשר לטייל בניו יורק ולא לחרוך חור בכיס. קראו על טיול בניו יורק בזול ואת כתבת ההמשך – טיול לניו יורק – אטרקציות פחות מוכרות (ניו יורק למתקדמים).

את הייחוד של ניו יורק זיהו רבים.  ניו יורק חוזרת ומופיעה ביצירותיהם של במאים ואמנים רבים.  וודי אלן, מרטין סקורסזה ורבים אחרים מקמו את העלילות שלהם בתפוח הגדול.  גם סדרות טלוויזיה שונות צולמו בעיר מעוררת ההשראה.  אולי המוכרות בינהן הן "סקס והעיר" ו"סיינפלד".  הרשו לנו להציע לכם טיול בעקבות סיינפלד.  לא למכורים בלבד.