טיול לגרמניה – טבע

לחצו על הדגל למסלולים במדינות השונות

מסלולי הליכה באיטליה

מסלולי הליכה בשוויץ

מסלולי הליכה בצרפת

מסלולי הליכה קצרים בספרד

מסלולי הליכה קצרים באוסטריה

מסלולי הליכה קצרים בגרמניה

מסלולי הליכה קצרים בלוקסמבורג

מסלולים באיטליה

מסלולים בשוויץ

מסלולים בצרפת

מסלולים בספרד

מסלולים באוסטריה

מסלולים בגרמניה

מסלולים בלוקסמבורג

טבע בגרמניה – מבוא כללי

גרמניה מדינה עצומה המשתרעת על שטחים עצומים.  בטיול לגרמניה אפשר למצוא את הים הצפוני, גבעות, שדות נרחבים, אגמים ונהרות. דרום גרמניה (בוואריה) אף מתאפיין בהרים אלפינים.

טיול לגרמניה מציע שפע של אפשרויות לטיול בטבע מדהים ולא קשה למטייל למצוא מסלולים קצרים במקומות רבים ומגוונים. לנוחיותכם, בגרמניה כמו בגרמניה קיימים כמה מסלולים מסודרים רבים ושפע מידע.  גרמניה מציעה מסלולי הליכה בטבע פראי, מסלולים אשר משלבים טבע ונוף עירוני או כפרי מהממים ומסלולי הליכה באחת מ – 93 שמורות טבע נהדרות.

טבע בבווריה

נוף טבע אופייני לבווריה

מסלולי הליכה בגרמניה

בטיול לגרמניה מומלץ לזכור שהגרמנים הם עם של מיטיבי לכת, באופן כללי.  גם כיום, פעילות גופנית והליכה בטבע פופולארים אצל הגרמנים.  לכן, בגרמניה מסלולי הליכה מרובים ומוסדרים בטבע כמו גם באזורים כפריים מקסימים.  בטיול לגרמניה מומלץ לבחור מסלולי הליכה קצרים בטבע הגרמני ולשלבם בטיול כולו.

שמורות טבע בגרמניה

כאמור, טיול לגרמניה מציע ביקור בכל אחת מ 93 שמורות טבע. בעמודים הבאים נשתדל לתת לכם מידע רב על מיטב מסלולי ההליכה הקצרים בשמורות הטבע של גרמניה (בקרוב)
בינתיים אנו ממליצים לבדוק את האתר הבא, בו תמצאו את רשימת שמורות הטבע המלאה של גרמניה.  צירפנו גם מפה של שמורות הטבע של גרמניה לנוחיותכם (לחצו על המפה לגודל המלא):

מפת שמורות הטבע בגרמניה

מזג האויר בגרמניה

לפני היציאה לדרך, על המטייל להכיר את מזג האויר אשר מצפה לו בגרמניה.  מזג האויר הגרמני שונה מאד בין העונות השונות. בקיץ, ברוב המדינה הטמפרטורות נעות בין 20 לבין 30 וגשם נפוץ למדי. בחורף ניתן למצוא בגרמניה טמפרטורות סביב האפס במערב אך טמפרטורות הרבה למטה מכך במזרח. לחצו על הטבלה לגודל המלא:

מזג האויר בגרמניה

לחצו כאן למזג האויר באלפים בדרום בוואריה.