מסלולי הליכה קצרים באיטליה

לחצו על הדגל למסלולים במדינות השונות

מסלולי הליכה באיטליה

מסלולי הליכה בשוויץ

מסלולי הליכה בצרפת

מסלולי הליכה קצרים בספרד

מסלולי הליכה קצרים באוסטריה

מסלולי הליכה קצרים בגרמניה

מסלולי הליכה קצרים בלוקסמבורג

מסלולים באיטליה

מסלולים בשוויץ

מסלולים בצרפת

מסלולים בספרד

מסלולים באוסטריה

מסלולים בגרמניה

מסלולים בלוקסמבורג

איטליה מהווה יעד תיירותי פופולארי בשל התרבות, האוכל, הצבעים והאווירה שלה. רבים מכירים את ערי איטליה המתויירות ובינהן רומא, פירנצה וונציה, את הריביירה האיטלקית ואת אזורי הכפר של טוסקנה. אך איטליה יכולה להציע אפילו יותר. באיטליה ניתן למצוא כמה מסלולי הליכה נעימים ויפים שמשלווים את הטבע בו בורכה הארץ הזו עם התרבות העשירה שלה.

הצ'ינקווה טרה (Cinque Terre) אשר ברביירה האיטלקית, בחוף המערבי מציעה לנופשים חמישה כפרים ציוריים אשר יושבים על צוקים מעל הים.  ניתן לעבור בין הכפרים ברכבת או בשייט.  אפשר תיאורטית להגיע גם עם רכב, אך חובה להשאירו מחוץ לכפרים.  האפשרות שאנו רוצים להציע לכם הינה דווקא מסלול הליכה בין כפרי הצ'ינקווה טרה.

מסלולי הליכה בדרום טוסקנה – טוסקנה הינה גולת הכותרת של טיולים רבים באיטליה.  טוסקנה מציעה נופים כפריים שליווים, בתי אחוזה ישנים, עצי ברוש בודדים, יין קיאנטי ואוכל איטלקי משובח.  אבל בגלל כל הטוב הזה, לטוסקנה גם מגרעת ברורה אחת – היא מתויירת מאד.  לא כך דרום חבל הארץ הזה אשר אליו דווקא מגיעים פחות תיירים משום מה, למרות שפע המסלולים, החופים והחוויות שהוא מציע.

הנחל הכי קצר באיטליה (ואולי בעולם כולו) – נחל פומלטה (Fuimelatte) – זה המסלול הקצר האולטימטיבי.  אפילו לאונרדו דה – וינצ'י חשב כך…  אז אם אתם עושים את הדבר הנכון ומתעכבים באגם קומו, תוכלו לשלב מסלול ההליכה קצר בפיומלטה.

גני טיבולי – טיול יומי מחוץ לרומא לגני טיבולי המדהימים.  בקרוב.