למה לבחור נופש בארץ במקום טיול בחו"ל

במסגרת מאמרים אורחים שאנחנו מפרסמים מעת לעת, חשבנו להביא לכם מאמר דעה קצת לא שגרתי. הנה מישהו שדווקא חושב שחופשה בארץ עדיפה על טיול לחו"ל.

במידה והחלטת לצאת לחופשה ואתה לא יודע בדיוק מהו המקום האולטימטיבי ביותר עבורך, מומלץ מאוד שתבחן את האפשרויות של חופשה בארץ לעומת טיול לחו"ל. ישנם מספר יתרונות מובהקים שמצביעים על כך שכדאי לצאת דווקא לחופשה בארץ על פני נופש בחו"ל וכמובן שגם יש חסרונות, כי אחרי הכל חו"ל זה חו"ל ואין כמו לצאת ולהכיר מקום חדש.

צוות Travel Info ריכז עבורך את כל היתרונות והאפשרויות העומדות בפניך המצביעים על כך שבעצם כדאי לצאת לחופשה בארץ במקום נופש בחו"ל.

יתרונות של נופש בארץ לעומת נופש בחו"ל

אז כפי שהבנת כבר ישנם מגוון המלצות ויתרונות משמעותיים לחופשה בארץ על פני חופשה בחו"ל, והם:

  • מרחק – אין ספק שיש הבדל משמעותי בין המרחק של חופשה בחו"ל לעומת נופש בארץ, כאשר יעדי התיירות בישראל נמצאים במרחק נסיעה ונגיעה מאיתנו, מה שמאפשר לך כמובן לעבור לשלב הבא שזוהי יציאה ותכנון חופשה בספונטניות.
  • ספונטניות – אז כפי שאמרנו המרחק הקצר של יציאה לחופשה בישראל מאפשר לך להיות מאוד ספונטני ולהחליט ברגע האחרון או ב"דקה ה 90" לצאת לחופשה כמו שאתה רוצה. כמובן שישנה השפעה משמעותית על הביקושים הקיימים באותה עת ביעדי התיירות בישראל, כאשר הביקוש הקיים במלונות באילת בתקופת הקיץ הוא גדול מאוד וייתכן מאוד שבמידה והחלטת להגיע דווקא לשם תתקשה למצוא מקום.
  • מחירים – נכון, חופשה בחו"ל יכולה להיות זולה. ונכון, חופשה בארץ יכולה להיות דווקא יקרה. המחיר תלוי בהרבה גורמים כגון יעד הטיול, העונה וסגנון הטיול. אבל בכל זאת, לרוב טיול בארץ יהיה זול מאשר טיול בחו"ל, אף על פי שישנם יעדים כמו אילת וים המלח שבתקופת הקיץ הרבה יותר יקרים מאשר יעדי הנופש הפופולאריים בחו"ל, כגון: אירופה, המזרח התיכון וכדומה.
  • שפה – אלו שאינם יודעים את האנגלית על בוריה לבטח ישמחו לצאת לחופשה בארץ ולהסתדר עם המקומיים והישראלים בלי לשבור את השיניים עם אנגלית קלוקלת.

אולי בכל זאת לנסוע לחו"ל ולוותר על חופשה בארץ?

אז לכל מטבע יש שני צדדים. הרי רק לפני רגע פירטנו על כל היתרונות הגלומים בחופשה בארץ החל מהמרחק של הנסיעה, הספונטניות, המחירים וכמובן השפה, אבל… אין ספק בכלל שלמרות כל היתרונות של נופש בישראל ישנם גם לא מעט יתרונות של נופש בחו"ל, החל ממחירים שלפעמים יכולים להיות זולים יותר מאשר חופשה ביעדי תיירות יוקרתיים בארץ ועד כמובן יעדי התיירות החדשים שניתן לראות וליהנות בהם. הרי מה יכול להיות כיף יותר מאשר טיול ביעד תיירות חדש שלעולם לא היית בו ועד כה ראית אותו רק באינטרנט או שמעת אליו מחברים ומכרים שחזרו ממנו.

אז איך מחליטים? ובכן, אפשר להתחיל בדיוק איפה שהתחלתם – באינטרנט. כיום רשת האינטרנט מספקת את כל המידע החל ממחירים ועד האטרקציות והפעילויות שיש לך בכל יעד תיירות כזה או אחר. סוכני נסיעות אשר היו מרכזיים לכל נושא תכנון הטיול כבר די פסו מן עולם, אבל מתכנני טיול כמו אילו אשר בטריפלנר, עשויים דווקא להועיל ולכוון.
אז בכל בחירה אשר תעשו, בין אם היא בארץ או בחו"ל, נאחל לכם טיולים מהנים.

3 תגובות לכתבה “למה לבחור נופש בארץ במקום טיול בחו"ל”

  1. מאת דלית:
  2. מאת גל:

הגב לכתבה