כרטיס היער השחור

כרטיס היער השחור הוא כרטיס אשר מאפשר כניסה מוזלת לאתרים רבים ברחבי היער השחור למשך 3 ימים שניתן לבחור מראש.  כרטיס היער השחור הוא "חובה" ממש בזמן טיול ליער השחור וביחוד טיול משפחות ליער השחור, היות שהוא יכול לחסוך בעלויות באופן משמעותי בטיול כזה.  שמו של הכרטיס בגרמנית הוא SchwartzWaldCard.  משמעות כרטיס היער השחור מבחינת חיסכון כמה עשרות אירו לכל מחזיק כרטיס ובתנאי שהטיול מתמקד ביער השחור.

כרטיס היער השחור

מה נותן כרטיס היער השחור? כרטיס היער השחור מאפשר כניסה חינם למרבית האטרקציות שיש ליער השחור להציע.  הכרטיס מאפשר כניסה חינם למוזיאונים, בריכות, מכוני ספא, פארקים (כולל פארק אירופה ובתנאי שקניתם את גרסת הכרטיס שכוללת כניסה לפארק אירופה), רכבל, שיט בסירה, מכרות שנועדו למבקרים ועוד.  ניתן לבחור 3 ימים שבהם הכרטיס יהיה בתוקף (הימים לא צריכים להיות עוקבים).  למידע מלא לגבי מה נותן כרטיס היער השחור לחצו כאן.

טיפ למטיילים ביער השחור עם כרטיס היער השחור: ניתן להעביר את כרטיס היער השחור בין חברים, אך לא באותו היום.  המשמעות היא שאם אתם מטיילים עם עוד משפחות, אפשר להחליט להתפצל למשך יומיים ולנצל את אותו הכרטיס.

איפה קונים את כרטיס היער השחור? את כרטיס היער השחור ניתן לרכוש בכל תחנת מידע לתיירים ביער השחור.  בנוסף, אפשר לקנות את הכרטיס במרבית האטרקציות שהוא מקנה כניסה חופשית אליהן וגם דרך האינטרנט.  אם תרצו, כחלק מתכנון הטיול, נוכל לסייע לכם לרכוש כזה כרטיס.

מחיר כרטיס היער השחור (נכון ל 2010) תלוי אם הוא כולל כניסה לפארק אירופה או לא:

  • ללא כניסה לפארק אירופה מחיר כרטיס היער השחור יעלה 32 אירו למבוגר ו 21 אירו לילדים (או 99 אירו למשפחה עד 3 ילדים).
  • כרטיס היער השחור כולל כניסה לפארק אירופה יעלה 57 אירו למבוגרים ו 47 אירו לילדים (או 195 אירו למשפחה עד 3 ילדים).

10 תגובות לכתבה “כרטיס היער השחור”

  1. מאת דליה חכמון:
  2. מאת צוות האתר:
  3. מאת פני:
  4. מאת עידו וינברג:
  5. מאת אנה:
  6. מאת רחיפה:
  7. מאת אורה:

הגב לכתבה