יומני מסע

באתר של טריפלנר אנחנו בדרך כלל מביאים לכם את הזוית המיוחדת להסתכל על העולם. באתר תוכלו לקבל טיפים מיוחדים שנכתבו במיוחד עבור מטיילים או שתוכלו לקבל רעיונות לגבי טיול בעקבות משהו שאתם אוהבים (שוקולד, בירה, מכוניות). באתר תתרעננו מטיולים בעונת השנה שמעניינת אתכם (טיול בחורף, למשל) או שתלמדו על טיול מהסוג שאתם מחפשים (למשל, סיורים רגליים באירופה).

כל זה היה נכון עד שהחלטנו שאחד הדברים שהכי מחממים לנו את הלב זה לשמוע על מטיילים שחזרו מחו"ל. צריך לתת לסיפורים ולניסיון שלכם מקום באתר. למטיילים שחוזרים יש הרבה מה לספר ולכולנו יש מה ללמוד מהניסיון העדכני שלהם. לכן, פתחנו את האתר שלנו לסיפורי מטיילים במדור החדש – מדור "יומני מסע".

טורקיה – 3 טיולים שונים בארץ מדהימה אחת – טורקיה מציעה מגוון אפשרויות שונות זו מזו למטיילים.  טורקיה יכולה להיות אתר נופש, עיר אקזוטית או טרקים מרהיבים.  קראו עוד.

שוק טורקי

פריזלאחר שבע שנים מתישות של לימודים ועבודה, וקצת לפני המשך הדרך, החלטתי לעזוב את החיים שלי למשך חודשיים, ולחיות חיים אחרים בפאריס. שכרתי דירה קטנטנה ומקסימה, הממוקמת בלב רובע המארה, מרחק הליכה מהלובר, מהרובע הלאטיני, מהסיין, ממש ליד מרכז פומפידו, וליד תחנת מטרו גדולה. לראשונה בחיי, ללא כל תכנון מוקדם, פשוט להיות בפאריס רק בכדי להנות מהעיר שכל יום בה הוא חגיגה נודדת.

הנוף של פריז מהפנתאון

נוף מהאייפל?

קליפוניה – קליפורניה היא במובנים רבים ארץ השמש הנצחית, המקום שבו כוכבים בשר ודם ואליו עורגים האמריקאים.  טיול בקליפורניה עשיר בטבע ובתרבות, בנופים אורבניים ובמסלולי הליכה בטבע ועשוי להיות חלק מטיול לארצות הברית בכלל ומטיול לחוף המערבי בפרט.  ד"ר אלכס גרינברג נתן לנו הצצה מצולמת לטיול בקליפורניה – חלק א' וחלק ב' שלו.  בנוסף, תוכלו לראות אנשים בקליפורניה ושלטים אמריקאים.

חוף פבל בשקיעה

חוף פבל בשקיעה

תגובה אחת לכתבה “יומני מסע”