טיפים למטייל

אנו מקווים שהעמוד הבא יתן לכם טיפים לטיול שלכם. העמוד מכיל מידע למטייל בנוגע לטפסים, מקומות ואופני טיול שונים. נשמח מאד אם תשלחו לנו את הרעיונות שלכם כדי שעוד מטיילים יוכלו להינות מהניסיון שלכם (פשוט לחצו על "צרו קשר"). ליד הרבה מהטיפים יש תמונה של קובץ. לחצו עליה למידע המלא:

טיפים לנוסע לחו"ל – טיפים כלליים שקשורים לטיול. תוכלו למצוא מידע לגבי בחירת בתי מלון בחו"ל, דרכים למניעת גניבה, טיפים לגבי רכב שכור בחו"ל, רעיונות כלליים לגבי נסיעות ארוכות, מחשבות לגבי שפת גוף במקומות שונים בעולם, כמה מילים לגבי טיסות זולות לחו"ל ובחו"ל והפנייה למאגרי מידע חשובים.

מה צריך לוודא לפני שיוצאים לחו"ל? רשימה שמבוססת על ניסיון של מטיילים רבים אשר מהווה את ההצעה שלנו לדברים שאסור לשכוח כשנוסעים לחו"ל.

טיפים שקשורים לכסף בטיול . איך לחסוך כסף בטיול? איך לקבל החזר מס אחרי שופינג בחו"ל? איפה כדאי להחליף מטבע זר?

טיפים מיוחדים לטיול של ספורטאים. תתפלאו כמה דברים ייחודיים לטיול של חובבי ספורט. פה תוכלו למצוא תשובות. אבל זכרו: שלום בית לפני הכל…

טיפים שקשורים לבריאות בטיול. אנשים רבים שוכחים שרפואה בטיול זה לא רק חיסונים למטיילים… הכנו עבורכם המלצות לגבי תרופות שכדאי לקחת, תזכורת לחולים במחלות כרוניות, מה לעשות עם כאב שיניים ועוד.  אפשר גם לקרוא על ביטוח נסיעות לחו"ל.

המלצות משרד הבריאות לחיסונים לחו"ל, 2006.

בניית טיול דרך האינטרנטאיך בונים טיול באמצעות רשת האינטרנט? 10 הדברות של TriPlanner שינסו לעשות לכם קצת סדר ולתת לכם את הכלים לטיול מוצלח בחו"ל באמצעות המידע המקוון. למידע נוסף, בקרו גם בעמוד הקישורים.

רעיונות מיוחדים לטיולרעיונות מיוחדים לחופשה – אם מתפנה לכם סוף שבוע או אתם ברי מזל ויש לכם אפשרות לחופשה של ממש ואתם מחפשים משהו לא שגרתי, תוכלו למצוא את זה בעמודים הבאים: טיולי חורף, חוויות ימי הביניים בטירות, מקומות מיוחדים ללינה ועוד.

אוכל בטיוליםטיפים שקשורים לאוכל בטיול.

נהיגה וחנייה בחוטיפים שקשורים לנהיגה וחנייה בחו"ל.

טיפים שקשורים להתמצאות בטיול.

טיפים לטיול שקשורים לשפה.