טיול שוקולד בארצות הברית

כל מי שקורא באתר שלנו יודע שאנחנו מאד אוהבים שוקולד וגם מאד אוהבים טיולים. אולי בגלל זה התפתחה החיבה שלנו לטיולי שוקולד ברחבי העולם. פעמים רבות כשאנחנו מגיעים למקום חדש אנחנו בוחרים את היעדים שלנו על פי השוקולד אשר הם מציעים. לכן שמחנו מאד כאשר המגזין "רשת האוכל" החליט לפרסם כתבה על יעדי השוקולד הנחשבים והמעניינים ביותר בארצות הברית. הכתבה עצמה מרכזת את היעדים על פי אזורים בארצות הברית. זה בהחלט מהווה מקור נוח למידע. אם תרצו, תוכלו לשלב שוקולד בפעם הבאה שתחליטו לעשות טיול בארצות הברית. בינתיים, החלטנו גם להביא לכם כמה מן היעדים המעניינים ביותר, למקרה שהתעניינתם.

שמעתם פעם על החיה מוס (כמו מוס שוקולד)? אולי ראיתם את המוס מהלך בין הבתים בפתיח לסדרה חשיפה לצפון אשר היתה משודרת לפני כמה עשורים. ובכן, במדינת מיין אשר בחוף המזרחי בארצות הברית אמורים להיות מוסים רבים (היינו במיין ולא ראינו אפילו אחד). אולי בגלל זה שוקלטייר מקומי החליט לייצר מוס משוקולד במשקל של למעלה מ 770 ק"ג (!)

כשהיינו בטורונטו זכינו לאכול שוקולד עתיק. מה זה שוקולד עתיק? זוהי טבלת שוקולד מעובד באופן גס אשר מיוצר בטכניקה אשר היתה נהוגה לפני מאות שנים. זה בעצם השוקולד המקורי. ובכן, מסתבר ששוקולד היה מיוצר גם באמריקה עוד לפני שנהייתה ארצות הברית. בוירג'יניה אפשר לבקר במפעל שוקולד אשר בו שחקנים מחופשים ידגימו לכם איך הופכים את פולי הקקאו לשוקולד. שוקולד תמיד מעניין.

מרילנד היא המדינה אשר שוכנת ליד וושינגטון הבירה. שם אפשר למצוא את העיר אנאפוליס ובה את המעדנייה של צ'יק ורות. במעדניה הזו תוכלו להוכיח שאתם חובבי שוקולד אמיתיים אם תצליחו לשתות שייק שוקולד במשקל של כ 2.5 ק"ג. לא קל… לא קל…

ולבסוף נספר לכם על תואר מיוחד בשוקולדולוגיה אשר תוכלו לרכוש בסיור שוקולד בן 3 שעות בבוסטון. כשחושבים על טיול לבוסטון בדרך כלל לא חושבים דווקא על שוקולד. בדרך כלל בוסטון מתקשרת עם ההיסטוריה של ארצות הברית ועם מוסדות אקדמיים מכובדים. אבל גם שוקולד יש בה ומתוקים והרבה. אזהרה: לא זול ובהחלט משמין.


בעבר כבר כתבנו על כך שצריך להיזהר ממתוקים בזמן טיול לארצות הברית. זו המדינה אשר בה הקימו אפילו עיר שוקולד במפעל של הרשי. אבל אם אתם אוהבים שוקולד, ויודעים להבדיל בין הדבר האמיתי לבין החיקוי, גם בארצות הבאית תוכלו בהחלט למצוא כמה וכמה מטעמים.

הגב לכתבה