טיול לניו יורק

לחצו על הדגל ליעדים במדינות השונות

טיול לאיטליה

טיול לאנגליה

טיול לשוויץ

טיול לצרפת

טיול לספרד

טיול להולנד

טיול לצ'כיה

טיול לצפון אמריקה

טיול לאיטליה טיול לאנגליה טיול לשוויץ טיול לצרפת טיול לספרד טיול להולנד טיול לצ'כיה טיול לצפון אמריקה

קשה לדמיין טיול בארצות הברית ללא טיול לניו יורק.  ניו יורק מהווה יעד מושך מאד לטיול בארצות הברית, בין אם מדובר בפעם הראשונה שלכם שם או שאתם חוזרים פעם אחר פעם.  טיול לניו יורק קשה לתמצת בכמה משפטים או בהמלצה לכמה יעדי חובה.  ניו יורק כרך אמיתי, עיר עצומה, שוקקת, מלאת חיים ומטורפת.  לניו יורק (ובעצם כשאומרים ניו יורק מתכוונים מנהטן ולפעמים גם ברוקלין) אפשר לחזור שוב ושוב ושוב ואין יודעים שובע.  טיול לניו יורק מציע אוכל משובח, תרבות עשירה, אופנה, קניות, אנשים, מוזיקה ומה לא?!  אבל גם לעיר כמו ניו יורק יש שמגיעים בפעם הראשונה.  לכם, המטיילים אשר זוכים לראות את ניו יורק בפעם הראשונה, נשתדל בכל זאת להמליץ על כמה יעדים שבכל זאת אי אפשר בלעדיהם באף טיול בתפוח הגדול…  ההתמצאות בניו יורק יכולה להיות קלה בהרבה עם מפה של ניו יורק.  אנו (קצת כרגיל…) ממליצים על מפה של Pocket-Pilot (אנחנו ממש מרוצים מהם).

קו הרקיע של ניו יורק

אומרים שאפשר לזהות תייר בניו יורק ממרחק.  זה נכון.  תיירים אשר מגיעים לניו יורק בפעם הראשונה מסתובבים ופניהם כלפי מעלה ובצדק.  קו הרקיע של ניו יורק אולי המוכר והמיוחד בתבל.  גורדי השחקים אשר עומסים את מנהטן ייחודיים ומושכים את העין.  מבין המבנים אולי תרצו לחפש את בניין האמפייר סטייט ואת בניין הקרייזלר.  בנייני התאומים, אשר פעם עטרו את קו הרקיע נותרו כגראונד זירו שאותה אפשר לראות רק אם מגיעים לשם במיוחד.

קו הרגיע של מנהטן

קו הרקיע של מנהטן כפי שנצפה מגשר ברוקלין

בניין האמפייר סטייט

אם כבר הזכרנו את קו הרקיע של ניו יורק, אז אולי המפורסם מבין המבנים שם הוא בניין האמפייר סטייט.  האמפייר סטייט נבנה בשנת 1930.  מעטים יודעים שצורתו הייחודית של המבנה הועתקה למעשה ממטה חברת הסיגריות אר ג'י ריינולדס בווינסטון סיילם, אשר בצפון קרוליינה.  מגדל האמפייר סטייט מתנשא לגובה 102 קומות.  ניתן לעלות לתצפית בקומה ה 86 או ה 102 (!) במעליות מהירות.

בניין האמפייר סטייט

בניין האמפייר סטייט מעל קו הרקיע של ניו יורק

5 תגובות לכתבה “טיול לניו יורק”