טיול לארצות הברית – החוף המזרחי

לחצו על הדגל ליעדים במדינות השונות

טיול לאיטליה

טיול לאנגליה

טיול לשוויץ

טיול לצרפת

טיול לספרד

טיול להולנד

טיול לצ'כיה

טיול לצפון אמריקה

טיול לאיטליה טיול לאנגליה טיול לשוויץ טיול לצרפת טיול לספרד טיול להולנד טיול לצ'כיה טיול לצפון אמריקה

ארצות הברית עצומה ויש בה הכל ובגדול.  טיול לארצות הברית לא יכול להכיל את כולה, גם אם זה יהיה טיול ארוך.  לכן, בטיול לארצות הברית מומלץ לבחור את יעדי הטיול על פי העדפותיכם ועל פי נסיונכם.  היעד הראשון בו נפגשים באופן טבעי במרבית הפעמים שבהן מגיעים לארצות הברית הוא ניו יורק ובכלל החוף המזרחי.  החוף המזרחי קרוב יותר כאשר מגיעים בטיסה מישראל ומאירופה ויש בו מוקדי משיכה רבים עבורים מטיילים ותיירים.  לכן, בכתבה הבאה נספר מעט על יעדים מרכזיים בטיול לחוף המזרחי.  אם תרצו, תוכלו לקרוא עוד על טיול לחוף המערבי ועל טיול ללאס וגאס ותמיד ניתן ללחוץ על הדגל למעלה אם תרצו לקרוא עוד על טיול לארצות הברית.

טיול לחוף המזרחי

באופן מסורתי טיול לחוף המזרחי כולל את המסלול שבין מדינת ניו יורק לבין פלורידה; בין מפלי הניאגרה בצפון לבין קייפ קנברל ומיאמי בדרום.

טיול לניו יורק

ניו יורק היא בלי שום ספק אחד היעדים הבולטים והמוכרים לכל תייר (או מהגר) אשר מגיע לארצות הברית בפעם הראשונה.  אין כמו ניו יורק לסמל את ארצות הברית – תוססת, חיה, מעורבת, גדולה מהחיים, מושכת ומרתיעה כאחד.  בגלל העושר העצום שיש לטיול לניו יורק להציע ובגלל שנדמה שאף פעם אי אפשר לשבוע מהעיר הזו, יחדנו לניו יורק מספר כתבות.  אנו מזמינים אתכם לקרוא עוד על טיול לניו יורק.

פסל החירות ניו יורק

מפלי הניאגרה

מפלי הניאגרה מפורסמים בכל העולם בזכות עוצמתם, גודלם ואולי גם בגלל האנשים שהיו מנסים לרדת אותם בחביות…  למפלי הניאגרה שני צדדים – האמריקאי והקנדי.  בצד האמריקאי של מפלי הניאגרה נמצאים נקודת התצפית "פרוספקט פוינט", איי שלוש האחיות ואי העיזים.  בערב מפלי הניאגרה מוארים וצפייה בהם מהווה חוויה מרהיבה.  המעבר לצד הקנדי של מפלי הניאגרה נעשה על גבי 'גשר הקשת'.  גשר הקשת חוצה את נהר הניאגרה ומפריד בין קנדה לארה"ב. בביקור בגשר תוכלו לזכות בתצפית פנורמית על המפלים וביום שמש תוכלו לגלות מדוע קיבל הגשר את שמו…

מעבר למפלי הניאגרה עצמם, אשר מהווים מן הסתם את הסיבה האמיתית לביקור באזור, יש עוד כמה דברים לעשות באזור המפלים.  בצד הקנדי, ממש מעבר לגשר הקשת ניתן למצוא את האזור התיירותי קליפטון היל אשר מכיל אזורי קניות ועוד כמה אטרקציות נחמדות כמו מוזיאון השיאים של גינס, מוזיאון ריפלי- Believe it or Not, מיני גולף, הבית של פרנקנשטיין ועוד.

5 תגובות לכתבה “טיול לארצות הברית – החוף המזרחי”