תכנון טיול לאירופה ולצפון אמריקה

לחצו על הדגל ליעדים במדינות השונות

טיול לאיטליה

טיול לאנגליה

טיול לשוויץ

טיול לצרפת

טיול לספרד

טיול להולנד

טיול לצ'כיה

טיול לצפון אמריקה

טיול לאיטליה טיול לאנגליה טיול לשוויץ טיול לצרפת טיול לספרד טיול להולנד טיול לצ'כיה טיול לצפון אמריקה

כאשר חוזרים מטיול לחו"ל רוצים להרגיש שהטיול שלכם היה מיוחד. נכון, עוד רבים היו באירופה או בצפון אמריקה, אבל לנו חשוב שהטיול שלכם יהיה מיוחד, כזה שמתאים בדיוק לכם. מצד שני, ישנם אתרים בעולם שפשוט לא כדאי לפספס. למרות הרצון להתייחד, אין ספק שכאשר מגיעים לפאריז בפעם הראשונה כדאי לראות את האייפל ואם מבקרים בניו יורק חבל שלא להתרשם מפסל החירות, למשל. אבל איך יודעים מהם "יעדי החובה" בכל מקום בעולם? ובכן, בדיוק בגלל זה ליקטנו עבורכם יעדים שפשוט חבל לפספס בטיול לאירופה ולצפון אמריקה. בכל טיול כדאי לשלב בין האתרים הללו לבין הרצונות והחיבות האישיים של כל אחד ואחד מכם. השילוב הזה יהפוך את הטיול למספק ולמיוחד עבורכם. האתרים מסודרים על פי יבשות ועל פי האלף בית. לחצו על ארץ היעד ולמדו על אתרים שלא כדאי לפספס בטיול הבא שלכם.

יעדי חובה באירופה

  • איטליה – ארץ שיש בה נופים, תרבות עשירה, אוכל משובח ומפורסם, אפשרויות לקניות, למנוחה ולטיולים. בקיצור, לא סתם איטליה מהווה יעד טיול מועדף על המטייל הישראלי.
  • אנגליה – אנגליה והאי הבריטי בכלל, מהווים יעדי תיירות מרתקים. באנגליה תוכלו למצוא תרבות וטבע, ערים וכפרים, ירוק, כחול ואפור.
  • הולנד – אמסטרדאם מהווה זה שנים יעד פופולארי לצעירים וצעירות שמחפשים יעד לבילוי באירופה.  אבל הולנד ארץ מעניינת, תרבותית, מיוחדת וקלילה אשר מתאימה במיוחד לטיול עם ילדים.
  • ספרד – לא קשה להסביר את המשיכה שיש לספרד.  האוכל, הנופים, התרבות, השפה הקולחת, האופנה, השופינג.  ספרד הרב גונית תספק הנאה ועניין לטיולים רבים.
  • צ'כיה (פראג)
  • צרפת – ארץ הרומנטיקה והאוכל הטוב, התרבות והאנארכיזם.  גם אם בקרתם בצרפת כמה וכמה פעמים תמיד יהיה לה מה לחדש ואיך להפתיע, כי צרפת היא הרבה יותר מפריז (אם כי גם לגבי טיול בפריז, נדמה לנו שאפשר עדיין להפתיע אתכם)…

יעדי חובה בצפון אמריקה

כשבוחרים בטיול לצפון אמריקה בוחרים באפשרויות שאינן נגמרות.  בשל כך קיבצנו עבורכם הצעות ליעדים לטיול לצפון אמריקה בסדרת כתבות.

תגובה אחת לכתבה “תכנון טיול לאירופה ולצפון אמריקה”