טיול אופניים בארצות הברית

ארצות הברית מדינה עצומת ממדים. למי שלא ביקר בה מעולם קשה יהיה לתפוס את קנה המידה והמרחבים שיש לארצות הברית להציע. למטיילים טבע בארצות הברית מציע הכל. שבילים מסודרים וטבע פראי. לינה ברמה של 5 כוכבים או אפשרות לטייל מחוף אל חוף באוהלים. מישורים אינסופיים והרים מושלגים. מדבריות וימים. שבילי הליכה ושבילי אופניים.

טיול אופניים בארצות הברית

אופניים יביאו אתכם למקומות שאחרת לא הייתם מגיעים אליהם

אופניים הם כלי נהדר למטיילים. טיולי אופניים מאפשרים להגיע למקומות רבים אבל גם לראות אותם באופן בלתי אמצעי. פעמים רבות אופניים מאפשרים להגיע למקומות שקשה להגיע אליהם ברגל ואי אפשר להגיע אליהם עם רכב. לא קשה להשיג אופניים בזמן טיול בארצות הברית. מקומות רבים משכירים אותם ואם אתם מגיעים לטיול ארוך יתכן אפילו שיהיה לכם כדאי לרכוש אופניים למשך הטיול. לא חסרים מקומות בהם ניתן לקנות אופניים זולים. דוגמאות הן רשת חנויות הכלבו וולמארט ואתר היד השניה Craigslist.


לא קשה למצוא מקומות לרכוב בהם על אופניים בארצות הברית. במקומות רבים תמצאו נתיבי אופניים אשר יאפשרו רכיבה בטוחה לצד המכוניות. במקומות אחרים המרחבים פשוט מאפשרים רכיב הבטוחה מבלי להיתקל בנהגים חסרי סבלנות ומסוכנים. בערים שונות ניתן לשכור אופניים עירוניים בדומה לפרוייקט שיש בתל אביב. אם בחרתם באפשרות הזו, תוכלו לרכוב בין תחנות ההשכרה מבלי לדאוג למקום חניה או למנעולים. בערים אחרות מקובל לשכור אופניים לטיולים מודרכים באופן עצמוני. טיול אופניים בסן פרנסיסקו הוא אחד המוכרים. מטיילים רבים בסן פרנסיסקו שוכרים אופניים ונהנים מרכיבה לאורך גשר שער הזהב ועד סאוסוליטו הרומנטית.

טיול אופניים סן פרנסיסקו

לראות את גשר שער הזהב בטיול אופניים מודרך באופן עצמוני בסן פרנסיסקו

פרוייקט מיוחד במינו אשר נועד לטיולי אופניים הוא פרוייקט המסילה למסלול (rail to trail). ארצות הברית היתה מושתתת שנים רבות על פסי רכבת. גם כיום ישנם קווים פעילים רבים. אבל קווי רכבת רבים כבר אינם פעילים. אגודת מסילה למסלול שמה לה ליעד לשמר מסלולים כאלה לרווחת תושבים, נופשים ומטיילים ברחבי ארצות הברית. נכון ל 2011 היו 21,000 ק"מ של מסלולים כאלה פזורים לרווחת רוכבים. היתרון הבולט ביותר של מסלולי האופניים בכך שמסלולי הרכבת עוברים הרבה פעמים בחצרות האחוריות הפראיות של ארצות הברית. טיול במסלולי האופניים הללו חושף את הרוכבים לנופים אשר באופן אחר מעולם לא היו רואים.


אין טיול לארצות הברית אחד דומה למשנהו. בארצות הברית יש נופים וסגנונות שונים ומשונים. טיול אופניים הוא רק אחת האפשרויות לטיול בארצות הברית. אנחנו בהחלט ממליצים לשלב אופניים בטיול הבא שלכם במדינה. אם תרצו, תוכלו לקרוא עוד על טיול טבע בארצות הברית.

הגב לכתבה