תכנון טיולי יוקרה בעולם

חדר גדול ומפנק בטירה מבודדת, חוף פרטי, שף שיודע מה צריך כדי להחזיק בכוכבי מישלן, מעגן יאכטות מוגן, מנחת מסוקים, מכונית עם נהג מקצועי, כניסה לאירועים פרטיים, לוח זמנים בו הכל מתקתק בדיוק כמו שרציתם… האם אילו המרכיבים אשר עושים טיול לטיול יוקרה? אולי… אבל קיים דבר אחד, חשוב ומרכזי, אותו הדבר, אשר בעינינו ב – TriPlanner.info הופך טיול לטיול יוקרה. אותו מרכיב חשוב ומיוחד הוא השירות. מטייל היוקרה רגיל שרצונותיו מתמלאים, גם אם הם מורכבים ומיוחדים. אנחנו פה כדי לוודא שזה קורה ומראש…

לנו ב TriPlanner.info יש ניסיון מוכח בטיולי יוקרה. אנחנו מכירים את הצרכים שלכם, מטיילי הסילון ויודעים איפה למצוא לכם את מה שאתם מחפשים. בהמשך העמוד לא תמצאו פירוט של מלונות מסויימים או מסעדות ספציפיות – כי הרי כל העולם פתוח לפניכם. בשורות הבאות פשוט פירטנו את המריכיבים המרכזיים בטיול היוקרה:

מלונות יוקרה בעולם

כשחושבים על מלונות יוקרה, צריך לשכוח מכל מה שאנחנו מכירים על מלונות "רגילים". העיקרון המנחה במלונות יוקרה אינו בפאר, בנוחות או בשירותים – כל אילה באים כמובן מאיליו. במלונות יוקרה הייחוד נעוץ בשירות ובאפשרות למלא את כל רצונותיו של הלקוח.מלונות יוקרה בעולם - רפלו

ידוע לכל כי הצרכים של המטייל אנין הטעם ייחודיים, ולא תמיד קלים למילוי. יחד עם זאת, במרבית אתרי התיירות והנופש המובילים בעולם ניתן יהיה למצוא כיום מלונות אשר מכוונים דווקא לקהל ייחודי זה – חלקם בהצלחה ואילו אחרים רק ביומרה. חלק מהמלונות הללו פרטיים וחלקם באים כחלק מרשת. כמה רשתות אשר מספקות את צרכי מטייל היוקרה הן Orient Express, Small Luxurious Hotels ו Relais Chateaux.

מדריכים מעולים

אומרים שכדי ליהנות באמת ממקום צריך להבין אותו. אבל פעמים רבות החיים מאלצים אותנו להמשיך הלאה ולא מאפשרים להשתהות וללמוד באמת את רזי המקום. בדיוק עבור זה קיימים מדריכים מקומיים אשר תפקידם לחבר אותנו אל האתר ולהוות עבורנו תווך שדרכו נהנה ונבין טוב יותר את המקום בו אנו נמצאים.

מטיילים רבים מכירים מדריכים אשר מסתובבים עם מטריות מורמות בידם וחבורת מטיילים מאחוריהם. מדריכים מעולים בטיולי יוקרה אינם כאלה. עבור מטיילי היוקרה ניתן לארגן מדריכים ברמה אשר להם הם רגילים. אפשר למשל לסייר בחורבות עיר עתיקה עם הארכאולוג שחוקר אותה כל חייו או לעבור בין יצירות אמנות עם מומחה בעל שם עולמי בתחום. דוגמא לנותני שירות מהסוג הזה ניתן למצוא אצל Artviva אשר מרכזם בפירנצה. אמנם, רבים מהטיולים שהם מציעים "שגרתיים" אך יש באמתחתם כמה מדריכים מעולים שירקחו עבור המטייל מבין העניין חוויה שאין כדוגמתה…

מסעדות יוקרה בעולם

אומרים שמחוץ לפריז אי אפשר לסמוך על מסעדות שלהן פחות משני כוכבי משלן… זו הסיבה שבצרפת כדאי לדעת גם להצליב מידע עם מדריכי Gault et Millau… בדיוק בשביל אניני הטעם, שיודעים להעריך מסעדות מסוג זה אנו משתדלים לאתר את המסעדות הטובות באמת. כי כשזה מגיע לאוכל ולשתייה טובים באמת, אין סוף לפינוק ולדיוק שאפשר למצוא, אם רק יודעים איפה לחפש.

שירותי תחבורה אישיים

כיום, כשהעולם הולך ונעשה קטן, מטיילים רבים מעוניינים להגיע מהר ממקום למקום, לדלג, אך בנוחות, ליעד הבא שלהם ולדעת שהם בידיים הטובות ביותר.

עבור מטייל היוקרה, ניתן "לתפור" שירותי תחבורה אישיים. אנחנו נאתר ונתאם שדות תעופה פרטיים עבור מטוסי המנהלים שלכם, נוודא הגעה של רכבים עם נהג מוכשר או יאכטה יוקרתית עם קברניט מנוסה שיקח אתכם לחופים פרטיים או סתם לשיט תענוגות פרטי על אגם נפלא. ואולי תרצו דווקא ליהנות מנסיעה יוקרתית ברכבת המפורסמת – האוריינט אקספרס? בקיצור, לאן שתרצו ובאיזה אופן שרק תבחרו – אנחנו שם לוודא שזה יקרה.