השכרת רכב בחו"ל

השכרת רכב בחו"ל מהווה חלק בלתי נפרד מתכנון טיול לאירופה או לצפון אמריקה.  ההחלטה באשר להשכרת הרכב בזמן הטיול אמנם עשויה להשמע פשוטה ולא משמעותית, אך כמו במקרים רבים אחרים של תכנון טיול לחו"ל, גם להשכרת הרכב פנים רבים.  תכנון טיול אשר מתבסס על נסיון ומחשבה מקדימים עשויים להפוך את השכרת הרכב בחו"ל לנכונה וזולה יותר עבורכם.  המרכיבים המרכזיים בהשכרת רכב בטיול לחו"ל כוללים, בין היתר:

האם לשכור רכב או להשתמש בתחבורה ציבורית?

עוד לפני שאנחנו מדברים על השכרת רכב בחו"ל, אנו כבר נתקלים בדילמה הראשונה – האם כדאי בכלל לשכור רכב בזמן טיול לחו"ל או שמא אפשר להסתפק בתחבורה הציבורית של מדינת היעד?  התשובה לשאלה הזו אינה פשוטה וכוללת מרכיבים רבים.  ישנן מדינות כדוגמת שוויץ, אשר בהן התחבורה הציבורית מאד מפותחת ומגיעה אפילו ליעדי הטבע הנידחים ביותר.  במקומות אחרים אין תחליף לחופש ולבטחון אשר משרה רכב צמוד.  שילוב של שימוש בתחבורה ציבורית ורכב שכור נכון גם הוא.  בטיול לארצות הברית, למשל, נעדיף רכב שכור מחוץ לערים ובטיולי הטבע ואילו בערים נשתמש בתחבורה הציבורית.

האם להשכיר רכב לטיול בארץ או בחו"ל?

לבחירת חברת ההשכרה מרכיב חשוב בכל השכרת רכב ובייחוד כאשר משכירים רכב לטובת טיול לחו"ל עם המשפחה.  להשכרת רכב בארץ יתרונות רבים ובינהם שירות מוכר, כתובת למקרה תקלה ופעמים רבות ובאופן מפתיע גם המחיר.

היכן כדאי לאסוף את הרכב השכור?

אנשים רבים אינם יודעים שמלבד סוג הרכב ומרחקי הנסיעה, גם למקום איסוף הרכב השכור השפעה רבה על מחיר השכרת הרכב.  אותו הרכב עשוי לעלות מחירים שונים במקומות שונים, גם באותה חברת השכרה.  תכנון נבון של מקום איסוף הרכב עשויה לתרום גם לנוחות הטיול וגם לחסכון כספי משמעותי.

איזה רכב שכור מתאים לי ולמשפחתי?

בחירת סוג הרכב להשכרה אינה פשוטה כפי שלפעמים נדמה.  תכנון בחירת סוג הרכב השכור משפיע על מחיר ההשכרה, על נוחות הנסיעה וגם על בטיחות הנוסעים.  בבחירת סוג הרכב שאותו תשכירו חשבו לא רק על המחיר ועל הצרכים הפרקטיים שלכם ושל משפחתכם אלא גם על מרחקי הנסיעה הצפויים וגם הרשו לעצמכם לפנטז קצת. השכרת רכב בטיול ובייחוד במדינות כמו גרמניה אשר מאפשרת חווית נהיגה מהנה, עשויה להיות חוויה מהנה בפני עצמה.

ביטוח רכב בטיול לחו"ל

סעיף מאוד חשוב שכדאי לבדוק אות על מנת למנוע מצבים לא נעימים הוא סעיף הביטוח.

לכן,על מנת לעשות עסקה כדאית ונעימה כדאי להשקיע זמן על מנת למצוא את הסוכנות המתאימה לכם.

ציוד נוסף בזמן השכרת רכב בחו"ל

בזמן השכרת רכב בטיול לחו"ל דאגו לקבל ציוד נוסף אשר עשוי לשמש אתכם.  בין היתר בקשו מפות אשר מסופקות חינם, משולש אזהרה ושרשראות לנהיגה בשלג, בטיול חורף לאירופה או לצפון אמריקה.

3 תגובות לכתבה “השכרת רכב בחו"ל”

  1. מאת leor nevo:
  2. מאת ריקי וינברג:

הגב לכתבה