הסרת אחריות בתכנון טיול לחו"ל (Disclaimer)

אנו מבקשים להבהיר שכל תכנון טיול על ידנו נעשה בתום לב.  בחירת היעדים כמו גם התכנים והשירותים במדינות היעד – כולם נעשים ללא משוא פנים ותוך מחשבה על הלקוח, צרכיו, רצונותיו ויכולותיו בלבד.  אין לנו התקשרות עם נותני שירות ואין אנו מקבלים תשלום מאף גורם מלבד מהלקוח, אלא אם הצהרנו אחרת באופן ישיר בפניו.

באותה מידה אנו נאלצים להבהיר שאנו מהווים רק צינור להעברת מידע בין הלקוח לבין נותני השירות השונים.  כפי שקורה לפעמים, בטיולים מתרחשים שינויים שונים אשר עשויים להשפיע על הטיול ועל המטיילים.  במקרה כזה אין באפשרותינו לשאת באחריות על נזקים שעשויים לקרות ללקוחות.

גם מבחינת המידע אשר מסוכם עבור הלקוחות; אנו עושים את מירב המאמצים ומשקיעים ללא משוא פנים את נסיוננו ואת הניסיון המצטבר של לקוחותנו בבנית תכנית הטיול של הלקוחות שלנו ובסיכום המידע המדוייק ,הרב (אם כי הרלוונטי) והעדכני ביותר לשביעות רצונם.  יחד עם זאת לפעמים מתרחשים שינויים בפועל אשר עשויים להשפיע על איכות הטיול ואין אנו נושאים באחריות לפער בין המידע לבין המציאות.

על מנת לצמצם את הפערים הללו אנו מציעים ללקוחותנו שירות תמיכה בחו"ל ללא תשלום נוסף.  שירות התמיכה בטיול מאפשר לכם להעזר בנו בזמן הטיול לפתרון בעיות שונות אשר עשויות לצוץ.

אנו מאחלים לקהל לקוחותנו טיולים רבים וטובים לחו"ל!