הזמנת יעוץ לתכנון טיול

תודה על ההתעניינות, אך בימים אלו איננו מקבלים פרוייקטים חדשים.  אנו מקווים שנוכל לעמוד לרשותכם בעתיד ואף נשוב לעדכן באשר למועד. טיול מהנה!

מחירון עלות תכנון טיול תוכלו למצוא בתחתית העמוד. להלן פרטים נוספים לגבי תכנון טיול לחו"ל, כולל מחיר ואפשרויות תכנון טיול:

מעבר לחיסכון בזמן, יעוץ אישי ותכנון טיול באופן מושכל יכול לחסוך לכם גם לא מעט כסף. בחירת מועד הטיסה ובחירה של ספק הטיסה (אם ישנה אפשרות לגמישות) יכולים לחסוך לעיתים עשרות דולרים ולא רק מפני שעלות הטיסה נמוכה יותר, אלא אף בגלל שבחירה בחברת טיסה מסויימת עשויה להעניק לכם הנחות בכניסה לאטרקציות מסויימות ואף בהשכרת הרכב. בחירת מקום לינה יכולה גם היא להוות הוצאה ניכרת בטיול ואנו נוכל למצוא עבורכם מקומות זולים אך ראויים אשר הומלצו על ידי מבקרים קודמים.
ידע מוקדם ומלא של מגוון האטרקציות יחסוך לכם סכומים לא מבוטלים. לדוגמה, המוזיאונים הגדולים ביותר בפריז פותחים את שעריהם ללא תשלום בכל יום א' הראשון בחודש. לעומת זאת, כדי להכנס למוזיאוני הוותיקן ללא תשלום, תצטרכו להגיע ביום א' האחרון של כל חודש. תהיתם אם משתלם לכם לרכוש כרטיס כניסה כולל למוזיאונים בעיר מסויימת? או אולי פס לתחבורה הציבורית? יעוץ אישי ייתן לכם מענה לכל השאלות הללו ואף את הטיפים המתאימים לצמצם את ההוצאות מבלי לפגום באיכות הטיול. בכדי ללמוד עוד על הדרכים לחסוך בעלויות, הכנסו לעמוד "איך לחסוך כסף בטיול" למידע נוסף.

כמה עולה תכנון טיול לחו"ל?

תכנון טיול לחו"ל עם ריקי וינברג

 

 

 

את התשלום אנו גובים רק אחרי שתקבלו את הטיול המתוכנן שלכם לשביעות רצונכם. ניתן לשלם לנו במזומן, בצ'ק או בהעברה בנקאית.

בעצת יועצינו, עלינו להטריח אתכם גם בכתב הסרת האחריות המצורף, אשר אתם מוזמנים לקרוא אם אתם מעוניינים.