אפליקציות לתכנון טיול

תכנון טיול כבר מזמן אינו נתחלתם של סוכני נסיעות. תכנון טיול הוא משהו שכל אחד יכול לעשות על ידי שימוש באינטרנט ובעיקר אם יש ברשותו סבלנות… אבל כיום יש גם כמה אפליקציות מיוחדות מאד שמאפשרות תכנון טיול מראש או גילוי של מקומות חדשים תוך כדי טיול במסלול שנבחר מראש.

בכתבה היום בחרנו עבורכם שתי אפליקציות שמאפשרות לגלות מקומות מיוחדים בזמן טיול רכוב בארצות הברית (מה שנקרא באופן קלאסי Road trip):

  • Roadtrippers – את האפליקציה רודטריפרס (משמעות השם "אנשים שנוסעים בדרכים") אפשר להוריד בחינם גם בגרסה של אייפון וגם בגרסה של אנדרואיד. האפליקציה מאפשרת לתכנן מסלול טיול רכוב. אחרי שהאפליקציה מייצרת מפה של המסלול, היא מאפשרת להוסיף על המסלול נקודות עניין שונות על פי תחומים שונים כגון היסטוריה, אוכל וכד'.
  • Roadtrippers - אתר שמאפשר לגלות אטרקציות על הדרך

  • Roadside America – זהו קודם כל אתר שקיים כבר מאז 1996 (!) ובו תוכלו למצוא המון מידע לגבי אטרקציות שונות ומשונות. אבל כיום זוהי גם אפליקציה בתשלום (צריך לשלם גם כדי להוריד את האפליקציה וגם בתוך האפליקציה כדי לפתוח את כל האפשרויות). בשונה מאפליקצית רודטריפרס, האפליקציה הזו מציעה יעדים יותר "מגניבים" כמו פסלים משונים, חנויות מיוחדות, אטרקציות מוזרות ועוד ועוד. כאלה, כמובן, לא חסרים לצידי הדרכים בארצות הברית.
  • אתר תכנון טיולים שמראה אטרקציות משונות

    Roadside America – אתר תכנון טיולים שמראה אטרקציות משונות

הגב לכתבה