אוכל בחו"ל

אוכל הוא חלק חשוב מכל טיול לחו"ל.  ההתעסקות עם אוכל, קנייתו, הכנתו ואכילתו היא אחת החוויות שמרכיבות חלק נכבד מכל טיול לחו"ל.  אז מה אתם אוכלים בטיול?  האם אתם אוכלים רק במסעדות יקרות?  האם אתם מאילו שדווקא אוכלים כמו המקומיים ומחפשים לראות איפה הם יושבים?  האם אתם קונים מצרכים בסיסיים בסופר מרקט המקומי ומרכיבים את המנה של עצמכם?

שוק האוכל הפתוח של בוסטון

שוק האוכל הפתוח של בוסטון

אוכל מהווה את אחד המרכיבים העיקריים בטיול ועבור חלק את המרכיב העיקרי. כל השאר הוא רק תיבול ותוספות. אוכל עשוי להיות יוקרתי ("אוכלים רק במסעדה של שני כוכבי מישלן. מחוץ לפריז הרי כוכב מישלן אחד לא אומר כלום…") או פשוט, מהיר או מושקע, מקומי או מיובא. אבל בטיול, הכי חשוב לאכול אוכל שמתאים לאווירה, אוכל כזה שיזכר, שיתקשר למקום, אוכל מקומי, אוכל ששווה היה להגיע בשבילו.

בעיננו, אחת הדרכים לאכול אוכל טוב באמת זה לאכול איפה שתושבי המקום הרגילים אוכלים. אין כמו אוכל רחוב, אוכל מקומי אמיתי שמוכן על ידי אנשים אמיתיים ועבור אנשים אמיתיים כדי לתת למטייל את התחושה הנכונה של מקום.
לכן החלטנו לפרט עבורכם על אוכל הרחוב בכמה כתבות שמשלימות זו את זו:

לכל יבשת הסגנון שלה, לכל ארץ ההיסטוריה והתרבות הקולינרים האופייניים לה, לכל אזור ולכל חבל ארץ יש מה להציע ובוודאי שטעם וריח משלהם… אנחנו מביאים לכם רק טעימה ומקווים שתצאו כשבפיכם טעם של עוד…